Sündmus

Toeringi "Autistlik laps haridusteel" I kohtumine 27. Okt 2020 Haridustugiteenused

27. oktoobril kell 17.00 stardib Tallinna Puuetega Inimeste Kojas lapsevanemate tugigrupp „Autistlik laps haridusteel”. Esimese kohtumise teema on "Autistlik laps läheb kooli" ning kohtumise sihtrühmaks on lasteaiaealiste autistlike laste vanemad ja teised teemast huvitatud. 

Räägime Rajaleidja koolivälise nõustamismeeskonna rollist lapse koolivalmiduse mõõtmisel, sobiva õppevormi ja -asutuse leidmisel ning lapsevanema nõustamisel. 

Vestlusgruppi juhib Haridus- ja Noorteameti Rajaleidja Harjumaa büroo juhataja Urve Sellenberg. Vestlusringis osalevad ka Rajaleidja sotsiaalpedagoog Mari-Liis Knut ja psühholoog Piret Varik. Veebis osaleb nõustajana ka Tallinna Perekeskuse psühholoog Liis Nõupuu.

Esimesed huvilised saavad osaleda kontaktkohtumisel, ülejäänud huvilised saavad liituda veebi vahendusel. Palume huvilistel registreeruda hiljemalt 22. oktoobriks e-posti aadressil autismtallinn@gmail.com.

Sündmuse korraldajad on Tallinna Puuetega Inimeste Koda, Tallinna ja Harjumaa Autismiühing, Tallinna Perekeskuse ja Harno Rajaleidja Harjumaa büroo.