Kahepäevane IT Akadeemia teadus- ja ettevõtluskonverents Tartu Ülikooli Delta keskuses

04.11.2021 | 08:20

4.-5. november toimus Tartu Ülikooli Delta keskuses kahepäevane IT Akadeemia teadus- ja ettevõtluskonverents „ICT Means Bussiness“.
    • Jaga

Konverentsil kõneles ligi 30 teadlast Tartu ülikoolist ja Tallinna ülikoolist ning Tallinna tehnikaülikoolist. Konverents kanti üle virtuaalselt Worksup keskkonnas.

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) teadlased võtsid luubi alla tehisintellekti ja masinõppimise, andmeteaduse ja suurandmed, robotite-inimeste koostöö ja internetitööstuse protsessid, digipöörde ja elukestva õppe, tarkvara usaldusväärsuse, riistvara ja süsteemide turvalisuse ning ustavuse, tarkade asjade interneti ning küberkaitse. Lisaks tutvustatakse nende valdkondade koostöövõimalusi ettevõtetega.

Kahel päeval astusid üles nii Pawel Sobocinski, Samuel Nascimiento Pagliarini, Rain Ottis, Merja Bauters, Arnis Paršovs, Jaan Aru, Ulrich Norbisrath ja Jaak Vilo kui ka paljud teised.

Konverents toimus inglise keeles. Lisainfot leiab ITL-i veebilehel

Konverentsi partnerid on Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit, IT Akadeemia programmi koordineerija Haridus- ja Noorteamet ning Haridus- ja Teadusministeerium.


Lisainfo:

Signe Ambre
IT Akadeemia programmijuht
signe.ambre@harno.ee
+372 5884 8398