Õpetajad on oodatud vene keele võõrkeelena põhikooli lõpueksamit ning rahvusvaheliselt tunnustatud eksamit tutvustavatele seminaridele

16.02.2021 | 11:56

Haridus- ja Noorteamet korraldab vene keele õpetajatele märtsis ja aprillis eksameid tutvustavad seminarid.
    • Jaga

Vene keele võõrkeelena B1- ja B2- taseme rahvusvaheliselt tunnustatud eksameid (ТРКИ-I,ТРКИ-II) tutvustav seminar toimub 12. märtsil kl 9.30-16.30.

Seminari viivad läbi Venemaa Rahvaste Sõpruse Ülikooli õppejõud ja testide koostajad L. Terechik, A. Ivanova, E. Baryshnikova ja V. Kurilenko. Oodatud on vene keele võõrkeelena õpetajad, kes on seotud õpilaste ettevalmistamisega 2021. eksamiks.

Palume tutvuda seminari kava ning materjalidega:

12.03.21 metoodilise seminari materjalid, tase B1

Registreeruda saab kuni 10. märtsini SIIN. Seminaril osalemiseks tuleb liituda Teamsi koosolekuga. Selleks saadetakse enne veebiseminari toimumist koosolekukutse. Kutse saadetakse sellele e-posti aadressile, mille olete märkinud registreerimisvormi.

Vene keele võõrkeelena põhikooli lõpueksamit tutvustav seminar toimub 22. aprillil 2021 kell 11.30-15.00.

Seminaril osalemine ei ole kohustuslik, kuid on abiks õpetajatele, kes ei ole varem vastavatel seminaridel osalenud, aga on seotud 2021. aasta vene keele põhikooli lõpueksami kirjaliku osa hindamise, suulise osa hindamise või intervjueerimisega.

Päevakava:

  1. Eksami kirjutamisosa näidiste analüüs ja hindamine
  2. Suulise osa läbiviimise põhimõtted, näidiste analüüs ja hindamine.

NB!  Seminar toimub veebis ja osalemiseks tuleb Teil liituda Teams'i koosolekuga. Selleks saadetakse Teile enne veebiseminari toimumist koosolekukutse. Kutse saadetakse sellele e-posti aadressile, mille olete märkinud registreerimisvormi.

22. aprillil toimuvale seminarile saab registreeruda SIIN.


Lisainfo:
Mare Kasuri
Haridus- ja Noorteameti vene keele võõrkeelena peaspetsialist
mare.kasuri@harno.ee